Islah Harcı Hesaplama

Not :35,90 TL altindaki harclar 35,90 olarak maktu yatirilir.

Dilekçeler Hakkında

Bu sitede yer alan dilekçeler. Benzeri Olaylardan Yola çıkılarak hazırlanmıştır. Kullanıcıların kendilerini ilgilendiren;   davalı, davacı, Açıklama Kısmı, Suç Konusu , Şikayet Konusu, T.C Kimlik numarası gibi alanları kendilerine göre doldurup, ilgili kuruma başvuruda bulunacaktır.

Dilekçelerdeki içerikleri kendi sorununuzu dile getirecek şekilde düzeltip başvurunuzu yapabilirsiniz. Taslak şeklinde, hemen hemen her konuda dilekçeye ait bir örnek sitemizde mevcuttur.

         Dilekçelerin Davaya konu olan açıklama kısımlarını, ve kişisel bilgilerin yer aldığı bölümleri uygun şekilde doldurarak ilgili mahkemeye başvurabilirsiniz.

         Sitenin Üst Kısmındaki Arama Bölümüne Konu ile ilgili kelimeyi yazarsanız, Dilekçenin başlığını veya etiketini de göz önünde bulundurarak, ilgili dilekçeler anlık listelenecektir.

           Sitenin alt kısmında yer alan konularına göre dilekçeler bölümünde ise dilekçeler, içerdiği konuları bakımından başlıklar halinde sunulmuştur. Örn (Boşanma,Hırsızlık, Gasp, Çek & Senet & Bono, Kayıp Eş & Çocuk gibi)

dilekceburada.com