Usulsüz Hacze İtiraz

Usulsüz Hacze İtiraz

DİLEKÇE BURADA

 

………NÖBETÇİ İCRA HUKUK MAHKEMESİ SAYIN HAKİMLİĞİNE

 

ESAS NO:……/……

 İTİRAZ EDEN BORÇLU  : ……-T.C……

ADRES :

KARŞI TARAF ALACAKLI:

DAVA KONUSU       :  USULSÜZ HACZE  VE SÜREN İCRA TAKİBİNE İTİRAZ

 

İTİRAZ NEDENLERİ :

1- Ben yukarıda belirtmiş olduğum dosya numaralı davada hakkımda açılmış olan icra takibine konu olan borcu alacaklıya fazlası ile ödemiş durumundayım. Halen daha süren bu icra takibine dilekçem ile itirazlarımı beyan etmekteyim.

 

2- Borçlu olarak görülmekte olan icra takip dosyasında alacaklı taraf beni bu borçtan dolayı fazlasıyla mağdur etmiştir.Karşı taraf avukatları …../…../…… tarihinde evime gelip ben yok iken …………………….. haczetmiştir.Ben yok iken gerçekleşen bu hacze ve süren icra takibine itirazlarımı sunmak  için iş bu dilekçe ile tarafınıza başvurma hususu doğmuştur.Bu dilekçe ile karşı tarafın yaptığı usulsüz haczin iptalini ve süren icra takibinin durdurulması  için gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim.

DELİLLERİM   :NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ, YASAL OLAN HER TÜRLÜ DELİL

SONUÇ VE İSTEM    :Yukarıdaki ifadem de izah etmiş olduğum nedenlerden dolayı usulsüz  hacze ve süren icra takibine itirazlarımı beyan ederek bu dilekçem ile gerekli tespitin yapılarak haczedilen mallarımın tarafıma geri verilmesini ve  itirazımın kabulünü talep etmekteyim talebimin kabulü için bu dilekçem ile gerekli olan işlemlerin yapılmasını arz ve talep ederim.

……/……/….. 

İTİRAZ EDEN….


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi