Kiracı Tarafından Ödenmeyen Faturalar

Kiracı Tarafından Ödenmeyen Faturalar için şikayet

BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

MÜŞTEKİ (ŞİKÂYETÇİ) : ………….-T.C…………

ADRES        :

GSM             :

ŞÜPHELİ   :    ………………….. SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

KONU         :SUÇ DUYURUSU, MALA ZARAR VERME, BORÇ BIRAKMA

 

AÇIKLAMALAR

1-     Şikayetçi olduğum firma taşeron firmadır. Bu firma ………………….. Belediyesine bağlı olarak kaldırım taşlarının tamiri ile ilgili işlem yaparken kalacak yerleri olmadığı için benim yukarıda belirttiğim adresimde bulunan taşınmazımda kalmak istemişlerdir.

 

2-     Yapmış olduğumuz anlaşmaya ilişkin taşınmazımda kalacak faturaları ödeyeceklerdi. Ancak hiçbir ödeme yapmadan kaçan firma çalışanları nedeni ile mağdur olmuş bulunmaktayım.

 

3-     Yaklaşık ………….-TL- elektrik faturası, …………….-TL- boya badana,…………..-TL- de cam bedeli olarak evime zarar vermişlerdir. Ayrıca malzemelerini müstakil olan taşınmazımın bahçesinde bırakmışlardır. Bırakılan kum ve çakıllar, açılmamış olan plastik borular çevreye zarar vermektedir.

 

4-     Tüm bu nedenlerden dolayı mağduriyetimin giderilmesi ve zararımın karşılanmasını talep eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur. 

NETİCE VE TALEP  :Yukarıda anlattığım gerekçelerle, şikayetçi olduğum firma hakkında işlem başlatılması için ilgili karakola yazı yazılmasını, mağduriyetimin giderilmesini ve tehditleri nedeni ile hakkında kamu davası açılmasını talep eder gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan arz ve talep ederim.   …/…../……  Saygılarımla;

ŞİKAYETÇİ

………………  


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi