Yüksek Lisans Tez Önerisi Dilekçe

Yüksek Lisans Tez Önerisi Dilekçe

DİLEKÇE BURADA

 

KAPAK

(Tez önerisi kapağında Doktora/Yüksek Lisans Tezinin/Projenin başlığı, öğrenciye ve danışmana ilişkin kısa bilgiler ekteki formata uygun biçimde verilmelidir.)

 

İÇİNDEKİLER

(Yüksek lisans tez önerisinin başlık, alt başlık ve karşılık gelen sayfa numaralarını belirten bir içindekiler dizini oluşturulmalıdır. Bu dizin oluşturulurken Microsoft Word programının içindekiler, şekiller ve çizelgeler dizini oluşturma özelliğinden yararlanılmalıdır.)  

 

TEZİN ADI:

(Önerilen çalışmanın adı, açık-seçik biçimde yazılmalıdır. Tez başlığı, yapılacak çalışmanın içeriğini yansıtmalı, çalışma alanına özel olmalı ve araştırma konusuyla ilgili anahtar sözcükleri içermelidir. Tezin başlığında genel ifadelerden kaçınılmalı ve tez başlıkları olabildiğince kısa tutulmalı, gereksiz sözcüklerden arındırılmalı (15 sözcüğü geçmemeye özen gösterilmeli) ve ilke olarak Türkçe sözcüklerle yapılandırılmalıdır. Gerek duyulduğu takdirde araştırmanın kapsadığı küme, bölge veya kurum/kurumlara ilişkin sözcük/sözcüklere başlıkta yer verilmelidir.)

1. GİRİŞ

(Bu bölümde araştırmanın konusu tanıtılır, problemi tartışılarak tanımlanır, ilgili alanyazına (literatüre) ait bir derleme sunulur, araştırmanın amaçları ifade edilir, önemi belirtilir, sınırlılıkları ortaya konur ve araştırmaya dair önemli kavramlar işlevsel olarak açıklanır.)

 

Tamamını aşağıdan indiriniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi