Adliye Dilekçesi Örnekleri
  • Örnek Adliye Dilekçeleri

Örnek Adliye Dilekçeleri

7 Kasım 2020 Cumartesi 16:08:27

dilekceburada.com’da yer alan tüm Adliye dilekçesi örnekleri benzeri olaylardan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılar; bu dilekçe örneklerindeki içeriği kendi şikayetine uygun şekilde doldurup ilgili mahkemeye sunabilirler. Hemen hemen her konuda birer örneğe sahip adliye dilekçesi örneklerini;   davalı, davacı, açıklama kısmı, suç Konusu , şikayet Konusu, T.C Kimlik numarası gibi alanları kendilerine uygun şekilde doldurup ilgili mahkeme veya savcılığa verebilirsiniz..

Adliye dilekçesi örnekleri  kişilerin karşılaştığı sorunlar ve şikayete konu olan durumlar için faiş fiyatlar ödemeden, kendi durumunuz anlatır bir şekilde hazırlanmıştır. Bir çok adli dilekçe örnekleri; size şikayetinizle ilgili nasıl bir dilekçe taslağı oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Bazı örnek dilekçeler: (boşanma dilekçeleri, Çocuğun velayeti, nafaka konulu dilekçeler, dolandırıcılık şikayetleri, adliye dilekçeleri, dava dilekçeleri, Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, Alacak ve Borç Şikayetleri , ihtarname örnekleri , yardım talebi dilekçeleri , Çek senet bono şikayet dilekçeleri, Tazminat konulu dilekçeler, Temyiz konulu dilekçeler, Tahliye talebi dilekçeleri, Saldırı Tehdit Yaralama Şikayetleri, Nüfus konulu dilekçeler, Miras veraset dilekçeleri, Muvafakatname Örnekleri, Memuriyet konulu dilekçeler, Maddi manevi zarar dilekçeleri, Kayıp eş çocuk akraba dilekçeleri, İsim soyisim düzeltme dilekçeleri, Hırsızlık Şikayet Dilekçeleri, Haciz icra konulu dilekçeler, Tüketici şikayet dilekçeleri 

konu başlıkları altında word formatında hazırlanmış birçok örnek dilekçelerden, davanıza veya şikayetinize en yakın  bir örnek dilekçeyi indirip, mahkemenize veya savcılığa sunabilirsiniz.

Eğer söz konusu dilekçeler içinde size uygun dilekçeyi bulamadıysanız,dilekçe konuları bölümünden konu başlıkları altından bulabilir veya üst kısımda yer alan arama bölümüne kısa kelimelerle “boşanma, miras, miras davası,babalık, khk dilekçeleri, boşanma dilekçeleri,gasp,darp, kredi kartı,banka,hırsızlık,arsa,bina” gibi kısa kelimelerle arama yapıp, örnek adliye dilekçesine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm adliye dilekçesi örnekleri ücretsizdir. Dilekçe arşivimiz yeni dilekçeler eklenerek sürekli genişletilmektedir.