Abonelik Sözleşmesi Fesih Bildirimi

Abonelik Sözleşmesi Fesih Bildirimi

DİLEKÇE BURADA

 

    

ABONELİK SÖZLEŞMESİ FESHİ BİLDİRİMİDİR

 

 

Abonelik Sözleşme Feshi

Talebinde (Bulunan)                :……. (TC. No:……..)

Adres :

                                                           Telefon: …….

 

Muhatap                                         :………………. İletişim Hizmetleri A.Ş.

ADRES :

 

Bildirim Tarihi                             : 

Konusu                                           :Sözleşmenin Feshi Bildirimidir.

 

Açıklamalar                                               : 1-)…….. tarihinde …… GB İnternet Paketini aylık ……...-TL’ye “……………… İletişim Hizmetleri A.Ş.” ile abonelik sözleşmesini imzaladım. 

2-)Reklam ve tanıtımlarında bahsedilen internet hızına bir türlü ulaşamadım. Farklı tarihlerde müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak sözleşmede taahhüt edilen internet hızının sağlanmasını aksi takdirde tek yanlı olarak aboneliğimi iptal ettireceğimi belirttim. Buna rağmen internet hızında herhangi bir olumlu iyileşmeyi göremedim. 

3-)İşbu açıklamalar mucibince, adıma düzenlenmiş ve imzalanmış bulunduğum “……………………. abonelik Sözleşmesi”ni tek yanlı olarak FESİH ediyorum. 

4-)İşbu yazılı fesih bildirimi ihtarının elinize ulaştığı tarih itibariyle en geç 48 saat içinde sözleşmenin iptali işleminin yapılmasını ve işlemin sonucunu en geç 7 (Yedi) gün içinde tarafıma yazılı olarak bildirilmesini, Aksi takdirde ilgili mahkemeye müracaatla Aleyhinize davalar ikame olunacağını ve icra takibat yapılacağını, bu uğurda sarf olunmuş ve olunacak mahkeme ve icra masrafları ile tutulacak avukat için takdir ve tespit olunacak ücreti vekaletinde keza şahsınıza ait ve raci olacağını ihbar ve ihtar ederim.

Bildirimde Bulunan

………

 

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi