Öldürmeye Kasıt Ağır Darp şikayet dilekçesi

Öldürmeye kasıt ağır darp şikayeti

www.dilekceburada.com

 

………….CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

SAYIN MAKAMINA

ŞİKAYET EDEN

MÜŞTEKİ            :………..--- TC NO. …………..

ADRES                 :

TEL                       :

ŞÜPHELİ             :

SUÇ  KONUSU    : ÖLDÜRMEYE KASIT VE AĞIR DARP

AÇIKLAMA :

Ben yukarıda adresini verdiğim işyerimde mobilya cila ve boya işleri yapmaktayım. Şüpheli şahıslar da mobilya döşeme işi ile uğraşmaktaydılar. Aramızda iş yönünden görüşmelerimiz vardı.

Şahıslar bana yaptıkları mobilyalara cila ve boya yaptırmaktaydı. Bu işlemler dolayısı ile yaklaşık kendilerinden …………….TL borcu vardı.

Dünde bende şahısın cilalanmak üzere mobilyası vardı. Şahıs mobilyasını almaya geldiğinde şahısa hafta sonu olduğunu ve paraya ihtiyacımız olduğu için ödeme yapmasını istedim.

Şahıs bana resmen delirmiş gibi saldırarak öldürmeye kast etmiş ve işyerimde bana saldırarak ağır darp uygulamış ve bu sebeple bende kafa bölgemdeki yarada 10 dikiş ve sol elimin küçük parmağı kırılmış ve ayrıca sol elim bileğim ve omzunda darbeler nedeni ile hasar oluşmuş ve ağır yapmaya başlamıştır.

Şahısın bu darpları nedeni ile işyerim çalışamamakta ve ben hem bedensel zarar görmüş hem de ağır maddi kayıplar vermişimdir. Şahısın verdiği hasar nedeni ile çalışamayacağım zamanlar için ağır maddi kayıplar vereceğimden şahısa tazminat davası açma hakkımın saklı tutulmasını ve ekte sunduğum raporlar ışığında ADLİ TIPA sevk edilerek kati darp raporu almamı ve ayrıca raporlar ışığında işyerimde darp nedeni ile şahısın yakalanarak öldürmeye teşebbüs ve cana kast, darp suçlarından dava açılmasını talep ederim.

Taleplerim doğrultusunda gerekli olan işlemlerin bu dilekçem ile yapılmasını arz ve talep ederim…../……./……

DELİLLER                       : NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ, DARP RAPORLARI, V.S.DELİLLER

 

ŞİKAYETÇİ

………………

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi