Alacak nedeniyle saldırı şikayeti

Alacak nedeniyle saldırı şikayeti

Bıçaklı saldırıya uğrama veya alacak yüzünden saldırıya uğrama gibi benzer durumlar için hazırlanmış bıçaklı saldırı nedeni ile suç duyurusu veya alacak nedeniyle saldırı şikayet dilekçesi örneğini indirip cumhuriyet başsavcılığına verip işlem başlatabilirsiniz.


…………….CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

 

MÜŞTEKİ(ŞİKAYETÇİ)  :…….-T.C…

ADRES                                :

GSM                                    :

ŞÜPHELİ                            :  

KONU                       :   BIÇAKLI SALDIRI NEDNEİ İLE SUÇ DUYURUSU

AÇIKLAMALAR :

 Şikayetçi olduğum şahıslar borcu oluğu için icra takibi başlatmış bulunmaktayım. Bu durumu onur meselesi haline getiren şahıslar avukatın hacze gitmesi nedeni ile iş yerine gelerek hem eşimin hem de çocuklarımın gözü önünde şahsıma bıçakla saldırmışlardır. Kaçtığım için yaralama gerçekleşmemiştir. Bu durumu görüntüleyen kamera kayıtları görüntüler mevcuttur. Tanıklarım mevcuttur. Bu durum nedeni ile ailemin psikolojisi bozulmuştur.Can güvenliğimiz bulunmamaktadır.Dolayısı ile şahıslar hakkında şikayetçi olduğumu bu adli dilekçem ile  tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

DELİLLER                 : NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ,  

SONUÇ VE İSTEM  :

Yukarıda belirttiğim nedenlerle; şüpheli şahıslardan şikayetçi ve davacıyım. Uzlaşmak istemiyorum. Benim ve ailemin başına gelecek herhangi bir durumdan bu şahısların sorumlu olduğunu beyan eder, can güvenliğimizin sağlanmasını ve şahıslar hakkında gerekli işlemlerin başlatılması için ilgili karakola yazı yazılmasını,  haklarında kamu davası açılmasını arz ve talep ederim…./…../….. Saygılarımla

                                                                      

ŞİKAYETÇİ:……………….


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi