Aracılık Ve Komisyonculuk Ve Hukuki Danışmanlık Sözleşmesi

Aracılık Ve Komisyonculuk Sözleşmesi

DİLEKÇE BURADA

 

   

ARACILIK VE KOMİSYONCULUK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SÖZLEŞMESİ

 

MADDE 1 - KONU

BİR TARAFTAN ARACI VE KOMİSYONCU …………………………………………… DİĞER TARAFTAN ……………………………………………………. İNŞAAT …………………………………………………… AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLAR KARŞILIĞINDA SÖZLEŞME İMZALAMIŞLARDIR.

MADDE 2 – AMAÇ

İŞBU SÖZLEŞME, ARACI VE KOMİSYONCU TARAF, HUKUKİ DANIŞMAN AVUKAT VE ORTAK MÜTEAHHİTLER OLAN DİĞER TARAFIN …………………... NOTERLİĞİNİN ……/…./….. TARİH VE …………. YEVMİYE NUMARALI DÜZENLENME ŞEKLİNDE KAT KARŞILIĞI İNŞAAT SÖZLEŞMESİ İLE ………………….. İLİNDE YAPACAKLARI İNŞAATIN YAPILABİLMESİ İÇİN MÜTEAHHİTLERİN, ARACI VE KOMİSYONCUNUN İLE AVUKATIN HAKLARINI VE EDİMLERİNİ KAPSAMAKTADIR.

MADDE 3 – KAPSAM

……………………….. NOTERLİĞİNİN …./…./….. TARİH VE ……………. YEVMİYE NUMARALI DÜZENLENME ŞEKLİNDE KAT KARŞILIĞI İNŞAAT SÖZLEŞMESİNDE …………………………….. YENİ ORTAK OLARAK ………………………….İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM MAD GIDA SAN TİC LTD ŞTİ Yİ ALMIŞ OLUP SÖZLEŞMEYE KONU İNŞAATI MÜTEAHHİT SIFATI İLE BİRLİKTE YÜRÜTECEKLERDİR. İŞ SONUCU ELDE EDİLECEK GELİR TARAFLAR EŞİT OLARAK BÖLÜŞTÜRÜLECEKTİR. TARAFLAR İŞİN YAPILMASINDAN BİTİMİNE KADAR HER AŞAMADA GELİR VE GİDERLERE İLİŞKİN BİLGİ İSTEYEBİLİR BELGE VE DEFTER KAYITLARININ İNCELENMESİNİ TALEP EDEBİLİR.


Sözleşmenin tamamını indirmek için alttaki indir butonuna tıklayınız...


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi