Bıçaklı Saldırıdan dolayı adliyeye şikayet dilekçesi örneği

Bıçaklı saldırı şikayeti

Aile bireylerinden, akraba, komşu veya yabancı kişiler tarafından bıçakla saldırı veya bıçakla yaralama gibi durumlarda cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulunmak için aşağıda Word şeklinde hazırlanmış Bıçaklı saldırı şikayeti dilekçe örneğini indir butonuna basarak indirip, kendinize uygun şekile doldurup, bulunduğunuz muhite bakan adliye binasına götürüp başvuru yapınız.


………… CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 


MÜŞTEKİ (ŞİKÂYETÇİ)  :   … -T.C……

ADRES                         :                   

GSM                              :

ŞÜPHELİ                    : 

KONU                          : TEHDİT , BIÇAK İLE SALDIRI

 

AÇIKLAMALAR

1-  Şikayetçi olduğum Şahıs………………………….. tiner bağımlısı olup evde hem bana hem eşine hem de çocuklarına şiddet uygulamaktadır.

 

2-      …./……/…… tarihinde …………………Şahıs yine bıçak ile hepimize saldırmış ve evden kovmuştur.Bu nedenle de ………………………KARAKOLUNDAN polis çağırmış bulunmaktayım.

 

3-       Ancak ……………….Şahıs Sürekli huzursuzluk yaratmaktadır. can güvenliğimiz bulunmadığından dolayı şahsın hastanede tedavi edilmesini talep eder bu adliye dilekçem ile tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

 

NETİCE VE TALEP                  :

Yukarıda anlattığım gerekçelerle, oğlumun tedavi görmesi için hastaneye yatırılmasını talep eder talebimin kabulünü tarafınızdan arz ve talep ederim. …./…../…..

 Saygılarımla      

 

ŞİKAYETÇİ :……………..     


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi