Elektrik Ve Su Saatinin Sökülmesinden dolayı şikayet dilekçesi

Elektrik Ve Su Saatinin Sökülmesi

Kiracının evi boşalttıktan sonra su saatini veya elektrik sayacını söküp götürmesinden dolayı adliyeye, cumhuriyet başsavcılığına elektrik ve su saatitin sökülmesinden dolayı şikayet dilekçesi ile başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıda word şeklinde hazırlanmış elektrik ve su saatitin sökülmesinden dolayı şikayet dilekçesi örneğini indirerek başvuru yapabilirsiniz.


………CUMHURİYET  BAŞSAVCILIĞINA

 

DAVACI               :- -----T.C -----

ADRES                 :

DAVALI               :

DAVA KONUSU : ELEKTRİK VE  SU  SAATİNİN  YERİNDE  BULUNMADIĞI  TESPİT  EDİLMESİ  TALEBİ

 

AÇIKLAMALAR:

Ben  davacı  olarak  davalı olduğum şahıs  benim  kiracım idi. Kendisi  ……… yılında  evime  yerleşerek ………….yılında kendi  rızası  ile  evden  ayrılmıştı. Şahıs  evden  ayrıldığı  sırada su saatini , ………….TESİSAT VE  ………………. SAYAÇ BUMARALI  elektrik   saatini  de  sökerek  götürmüştür . Belirtmiş  olduğum  tesisat  ve  sayaç  numaralı  elektrik  saatinde  …………… TL  borcu  mevcuttur.Ben  bu  durumdan  habersiz  yurt dışında  bulunmakta  idim  döndüğümde  saatlerin  yerinde  olmadığını  fark  ettim   ve  saatleri  yerine  koymak için  eski  kiracımı  aradım  fakat  kendisine  ulaşamadım.

 

SONUÇ  VE İSTEM : Yukarıdaki ifadem  de izah  etmiş olduğum  üzere  eski kiracım  elektrik  ve  su  saatlerini  sökerek evden ayrıldığı  esnada  götürmüştür. Ben eski  kiracımdan  şikayetçi olduğumu  beyan  ederek  saatlerimin  yerinde  bulunmadığı  tespit  edilmesi   talebim ile  gerekli işlemlerin yapılmasını  arz  ve talep ederim.

…./…../…..

 

DAVACI:……………


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi