Kapkaç gasp ve yaralama şikayeti dilekçe örneği

Gasp kapkaç ve yaralama şikayeti

Gasp, yaralama, kapkaç gibi durumlarda cumhuriyet başsavcılığına verilecek örnek: gasp kapkaç ve yaralama şikayet dilekçesini kendi durumunaz uygun şekilde düzenleyip işlem başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki indir butonuna basarak word şeklinde hazırlanmış gasp kapkaç ve yaralama şikayet konulu adliye dilekçesi ile savcılığa başvuru yapabilirsiniz.


BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

MÜŞTEKİ (ŞİKÂYETÇİ):  …………..-T.C……

ADRES                                  :

GSM                                       :

ŞÜPHELİ                              :      

ŞİKAYET KONUSU           :KAPKAÇ VE YARALAMA

 

AÇIKLAMALAR

1-     Şikayetçi olduğum ancak kim   olduğunu bilmediğim şahıs  tarafından …/…./….. tarihinde saat …………… civarında çantam kapkaç yapılarak çalınmıştır.

2-     ……………………………………………….. yakınında gerçekleşen olayda çantam kapkaç edilmiş bu esnada da sol göğsümün dış kısmında şahsın beni darp etmesi nedeni ile morluk oluşmuştur.

3-     Ancak evde vücudumun sol göğsümün dışında oluşan şahsın beni darp etmesi nedeni ile oluşan  morluğu fark ettim.Başvurmuş olduğum ……………………….. Hastanesi tarafından darp raporu verilmesi için Savcılığınıza başvurmam gerektiği bildirilmiştir.

4-     Tüm bu nedenlerden dolayı mağduriyetimin giderilmesi ve  darp raporu için ilgili hastaneye yönlendirilmemi talep eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

NETİCE VE TALEP   :

Yukarıda anlattığım gerekçelerle,   mağduriyetimin giderilmesini ve  darp raporu alabilmem için  gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan arz ve talep ederim.   …./…../….. Saygılarımla      

 

                                  ŞİKAYETÇİ :.........


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi