Kayıp Kredi Kartından Para çekilmesi şikayet dilekçesi

Kayıp kredi kartında para tahsili şikayeti

Kayıp kredi kartından para çekilmesi durumunda, banka atmsinden kimin yada kimlerin para çektiğinin tespit edilmesi için cumhuriyet başsavcılığına verilecek kayıp kredi kartından para tahsili şikayet dilekçesi örneğini indirip kullanabilirsiniz. 


………… CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

  

ŞİKAYET EDEN       :

ŞİKAYET EDİLEN   :

ŞİKAYET KONUSU : KAYIP NEDENİ MAĞDURİYET VE KAMERA KAYITLARININ İNCELENMESİ TALEBİ

 

AÇIKLAMALAR:

Ben şikâyetçi olarak şikâyetçi olduğum şahıslar tarafından ……………..ŞUBESİNE AİT OLAN ……………….. KARTIMI kaybetmiş ve kaybettiğimi …/…./….. tarihinde çalışmış olduğum banka yetkililerine bildirmiş olmaktayım ancak kartın kaybolduğu tarih ve sonrasında ………………. ŞUBESİNDEN ATM DEN …………… TL NAKİT PARA çekilmiş olduğu ve kartımın hesap ekstrasından bu paranın benim kullanmadığı anlamış olmaktayım bu nedenle çalışmış olduğum bankaya bildirmiş ve kamera kayıtlarının incelenmesini talep etmiş olmaktayım fakat bu işlemi gerçekleştiremeyeceklerini beyan etmiş olmaktadırlar.

 

SONUÇ VE İSTEM: Yukarıdaki ifadem de izah etmiş olduğum nedenlerden dolayı tanımadığım şahıs tarafından şahsıma ait olan kredi kartım kullanılmıştır bu nedenle bu şahıstan şikâyetçi olduğumu ve şikâyetim doğrultusunda paranın çekilmiş olduğu bankanın ATM SİNDEN KAMERA KAYITLARININ İNCELENEREK bu şahısın bulunmasını talep etmekteyim bu talebimin kabulü için gerekli olan işlemlerin yapılmasını arz ve talep ederim.

 

 

ŞİKAYETÇİ ….

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi