Ölümle Tehdit, Haneye Tecavüz, Maddi Zarar şikayet dilekçesi

Ölümle Tehdit, Haneye Tecavüz, Maddi Zarar

www.dilekceburada.com

 

BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

MÜŞTEKİ (ŞİKÂYETÇİ): …..T.C…….     

ADRES                              :

ŞÜPHELİ                          :

KONU                                 :  Ölümle tehdit, hakaret, haneye tecavüz ve mala zarar vermek hk.

AÇIKLAMALAR

1-     Şikâyetçi olduğum şahıs benim uzaktan akrabam olur. Bu şahıs yaklaşık 3 ay sürede yukarıda belirttiğim adreste bulunan komple şahsıma ait taşınmazın dış cephe tadilatını yapmıştır.

2-     Şahıs tadilat yaparken taşınmazın altında bulunan dükkânların tabelalarını sökmüş ve sökerken zarar vermiştir.

3-     Dükkân işletmecisi olan kiracım tabelada bulunan hasarın giderilmesini ve tabelanın eksiksiz yerine takılmasını şikâyetçi olduğum şahıstan talep etmiştir.

4-     Bu talebi doğrultusunda şikâyetçi olduğum şahıs kiracım olan ve tabelasını kırdığı şahsın tabelasını tamire göndermiş ve gelen fiyat listesinde ………….-TL- bedel olduğunu öğrenen şikâyetçi olduğum şahıs …./…../….. tarihinde evime gelmiş ve sanki bu durumun sorumlusu olarak beni görmüştür.

5-     Şahsıma hakaretler savurmuş ‘’ seni öldürürüm vururum ‘’ diyerek tehdit etmiş evimde zorla bana saldırmış ve hem evimde hem de binada bulunan mallarıma zarar vermiştir.

6-     Dolayısı ile Şahsın bu denli tavrı ve davranışı ile ve yalnız yaşamamdan dolayı can güvenliğim bulunmamaktadır. Can güvenliğim bulunmadığından can güvenliğimin sağlanmasını ve şahıs hakkında şikâyetim doğrultusunda gerekli işlemlerin yapılmasını talep eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

NETİCE VE TALEP :    Yukarıda açıkladığım nedenlerle, şikâyetçi olduğum şahsın tehditleri nedeni ve evime girip şahsımı darp etmeye çalışmasından ve malıma zarar vermesinden dolayı hakkında şikâyetçi olduğumu ve şikayetim üzerine acilen şahıs hakkında haneye tecavüz, hakaret, mala zarar verme ve ölüm ile tehdit suçlarından işlem başlatılması için ilgili karakola yazılmasını gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan arz ve talep ederim. . Saygılarımla …./…../…..   

                                                                                              ŞİKAYETÇİ :……..……

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi