Sahte Nüfus Cüzdanı ile işlem yapmak

Sahte Nüfus Cüzdanı şikayeti

www.dilekceburada.com

  ………………. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

MÜŞTEKİ (ŞİKÂYETÇİ)   : …………-T.C…………

ADRES                                    :

ŞÜPHELİ                                :  BİLİNMİYOR                                             

KONU                                      : SAHTE KİMLİK DÜZENLEMEK

 

AÇIKLAMALAR

1-     Şikayetçi olduğum ancak kim ve ya kimler olduğunu bilmediğim şahıs ya da şahıslar tarafından şahsım adına…………NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN 2. Bir kimlik çıkarılmıştır..

 

2-     Bende bulunan kimlik aslım değişim sebebi ile …/…../….. tarihinde alınmıştır.Bu kimliği yaklaşık……….. yıldır kullanmaktayım.Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

 

3-     Yaklaşık 3 gün önce ……………………… ŞUBESİNDE bulunan kartımın şifresini öğrenmek için başvuruda bulunmuş ve banka tarafından ……….. yılında alınmış olan kimlik ile başvurumu ve işlemleri devam ettirmem gerektiği belirtilmiştir.

 

4-     Ancak…………………yılında şahsım tarafından kimlik çıkarılmamıştır.Bu durumu araştırdığımda bana BABAMIN benim adıma kimlik çıkarttığı söylenmiştir fakat bunu kanıtlayacak somut bir belge vs. bulunmamaktadır.

 

5-     Hiçbir Şekilde tarafımızdan onay alınmadan ve bilgim dışında şahsım adına 2. Bir kimlik düzenlenmiştir. BU kimliği kimin düzenlediği hakkında bir bilgiye sahip değilim.

 

6-     Bu şahıs yâda şahısların tespit edilmesini ve bu durum ile ilgili ileride doğabilecek tüm durumlardan ve sorunlardan sorumlu olmadığımı beyan eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

NETİCE VE TALEP               :Yukarıda anlattığım gerekçelerle, şahsım adına ikinci bir kimlik düzenleyen ve bu kimlik ile işlem yapanların tespiti ile gerekli işlemlerin yapılmasını  tarafınızdan arz ve talep ederim.   …./…../….. Saygılarımla       

 

ŞİKAYETÇİ : ……………..   

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi