Şirket Amaç Ve Konu Değişikliği

Şirket Amaç Ve Konu Değişikliği

DİLEKÇE BURADA

 

 

 

…………… TEKSTİL GIDA VE SU ARITMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

 

TARİHİ                   :  

KARAR  NO           :  

SİCİL NO                :  

 

TOPLANTININ GÜNDEMİ :  Ana Sözleşmenin  ……. ve …….. Maddelerinin Tadili Hk.

 

KARAR METNİ

 

 

Şirket ortakları, şirket merkezinde toplanarak aşağıda yazılı hususları karar altına almışlardır.

 

1- Şirket ana sözleşmesinin  TİCARET ÜNVANI  başlıklı 2. maddesi ile AMAÇ VE KONUSU  başlıklı 3. maddelerinin aşağıda yazılı şekilde tadil edilmesine, oy birliği ile karar verilmiştir.

 

 

YENİ METİN 

 

 

TİCARET ÜNVANI            :

 

Madde 2

Şirketin Unvanı :

 

…………. TEKSTİL GIDA VE SU ARITMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” dir.

 

 

AMAÇ VE KONUSU            :

 

Madde  3

Şirketin amaç ve konusu;

 

TEKSTİL -KONFEKSİYON

a.   Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.

b.    Her türlü ipek, pamuk, yün,sentetik  tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.

c.    Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.

d.    Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.

e.    Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.

f.     Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

g.    Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.

h.   Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.

i.    Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.

j.    Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı,baskı etiket imalatı alım satımı

k.   Emniyet kemeri,paraşüt kolonu,tüfek kayışı,palaska ,bel kemerleri,çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrafor, şerit, sargı bezi, bel lastiği, tuhafiye lastik çeşitleri,ayakkabı şerit ve biyeleri,erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak

l.    Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.

m.   Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek  parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak

GIDA

a.    Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.

b.    İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.

c.    Her türlü bebek mamalarını almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.

d.    Bebek mamaları ile ilgili ham, yarı mamul ve mamul maddelerini almak, ihracatını yapmak

SU ARITMA SİSTEMLERİ

a.    Her türlü su arıtma, atık su sistemleri ve su kazanlarının imalat ve montajında kullanılan ana ve yardımcı malzeme ile konusuyla ilgili her türlü makine ve teçhizatın ithalat, ihracatı ve dahili toptan ticaretini yapmak. Hava, gaz, içme ve pis suların arıtım projelerini yapmak, arıtma tesislerini kurmak, depolama ıslah, katı atıkların yeniden dönüşüm işletmelerini yapmak.

 

 

      ORTAK                                                                  ORTAK 

 

                                T.C.                                                                               T.C.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi