Facebook Twitter yoluyla Hakaret İftira | İnternet Yoluyla Hakaret

Facebook Twitter yoluyla Hakaret İftira

Sosyal medya aracılğı ile küfür,hakaret, tehdit v.b durumlarda söz konusu kişi veya kişileri tespit etmek için cumhuriyet başsavcılığına Facebook Twitter yoluyla Hakaret İftira dilekçe örneği ile başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıdaki indir butonuna tıklayarak word şeklinde hazırlanmış Facebook Twitter yoluyla Hakaret İftira dilekçe örneği'ni kendinize uygun halde düzenleyerek başvurabilirsiniz.


……………….. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

ŞİKAYET EDENLER : ……………….-T.C………………

ADRES                          :

ŞİKAYET EDİLEN     :…………… facebook kullanıcısı

KONU                            :TEHDİT , İNTERNET YOLU İLE TACİZ,İFTİRA , HAKARET NEDENİ İLE SUÇ DUYURUSU

AÇIKLAMALAR:

1-     Bizler şikayetçi olarak şikayetçi olduğumuz şahsın gerçek ,kimlik bilgilerini bilmemekteyiz.Bu şahıs ………………. isimin adı altında herkesçe bilinen ve tüm dünya tarafından kullanılan yaygın bir internet sitesi olan FACEBOOK adlı arkadaş sitesinde bana ve eşime sürekli olarak hakaretler iftiralar savurmaktadır.

2-     Bu şahıs benim ve eşimin ailesine akrabaların arkadaşlarımıza sürekli olarak hakkımızda asılsız iftiralar savurmaktadır.

3-     Sitede bizim resimlerimize benim birine tecavüz ettiğimi, eşimin ise müşterek çocuğumuzun benden değil başka bir şahıstan olduğunu belirtip aslı olmayan yalan sözler sarf edip bizi rencide etmektedir.

4-     En acil tarafından bu şahsın tespit edilmesini ve savcılığınız aracılığı ile can güvenliğimizin sağlanmasını talep eder tarafınıza başvurmamız hususu doğmuştur.

SONUÇ VE İSTEM          :

      Yukarıda arz ve izah etmiş olduğumuz üzere  şahsın tehditleri iftiraları ve asılsız beyanları ile aile eşrafımız kışkırtılmış ve can güvenliğimiz bulunmamaktadır.En kısa zamanda şahsın tespit edilmesini talep eder, can güvenliğimiz bulunmadığından savcılığınız aracılığı ile can güvenliğimizin sağlanmasını ve şahsın hakkında işlem başlatılması için ilgili karakola yazı yazılarak BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ POLİSLERİNİN devreye girerek en acil zamanda şahsın yakalanmasını tarafınızdan saygılarımızla arz ve talep ederiz…./…../….. 

 

ŞİKAYET EDENLER

……………….

 

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi