Telefonla Taciz,Yol kesme,Tehdit

Telefonla Taciz,Yol kesme,Tehdit

www.dilekceburada.com

……………… CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

ŞİKAYET EDEN      :…………..-T.C…………

ADRES                      :

GSM                           :

ŞİKAYET EDİLEN :

KONU                        :TELEFON İLE TACİZ, YOL KESME VE TEHDİT NEDENİ İLE ŞİKAYET

 

AÇIKLAMALAR :Ben şikayet eden olarak şikayetçi olduğum şahıs yukarıda belirttiğim …………………… numaralı telefonun kullanıcısıdır.Kim olduğunu bilmemekteyim.

            Bu şahıs beni yaklaşık …………. aydır takip etmekte ve telefonla da taciz etmektedir……………………. numaramı arayarak sözlü olarak taciz hakaret ve tehdit etmiş ayrıca tehdit ve hakaret içerikli mesajlar da  göndermiş ve göndermektedir.

            Numaramı bir arkadaşımdan aldığını belirten şahıs her gün yolumu kesmekte ve beni öldüreceğini söylemektedir. Bu şahsın tehditleri sebebi ile aile huzurum kalmamış psikolojim bozulmuştur.Dolayısı ile şahıstan şikayetçi olduğumu bildirir iş bu dilekçem ile şahsın tespit edilmesini ve hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını talep eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

SONUÇ VE İSTEM    :Yukarıdaki ifademde belirttiğim üzere şikayetçi olduğum ve adını bile bilmediğim şahıs tarafından sürekli olarak taciz edilmekte ve tehdit almaktayım şahıs hakkında şikayetçi olduğumu bildirir iş bu dilekçem ile şahsının tespit edilmesini ve hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını tarafınızdan saygılarımla arz ve talep ederim…../…./….

                                                                                                           ŞİKAYET EDEN….

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi