Zorla Senet İmzalatma | Darp ve Tehdit

Zorla Senet İmzalatma şikayeti

www.dilekceburada.com

 

                                          ……………….. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

ŞİKAYET EDEN      :………….--T.C.:…………

ADRES                      :

ŞİKAYET EDİLEN  :

KONU                       :DARP,TEHDİT  ve ZORLA SENET İMZALATMAK

 

AÇIKLAMALAR    :Ben şikâyet eden olarak  ……/……./……. Tarih, saat ………. sıralarında ……………………………………… adresinde tanımadığım ve daha önce görmediğim 3 şahıs, arkadaşım ……………………….. ile beraber beni alarak ………………………….. görmeye gitmemizi istediler.Bir olay olduğunu ve bu olayda arabulucu olmamı istediler.Ben de arabulucu olmayı kabul ederek yardımcı olabilmek adına onlarla gitmeyi kabul ettim.

Ancak boş bir alana götürerek tenha bir yerde beni dövdüler,ağza alınmayacak hakaretler ederek biri kulağıma bıçağı dayadı ,diğeri başıma silah dayadı ve önüme koydukları kağıda;

BEN ……………………………………….BORCUM KARŞILIĞINDA BU SENETİ İMZALIYORUM.

Bu sözleri yazdırdıkları açık senedi bana zorla imzalatıp ,kendilerine ……………...TL götürmezsem gelip gerekirse bütün kemiklerimi kıracaklarını öldüreceklerini söylediler.Bu sırada gideceğimiz söylenen şahıs ile de telefonda konuşmuş ve ondan adeta talimat almışlardır.Bununla ilgili de sözleşme imzalatmışlardır.Yanımda şahsı arayarak ………………….. Abi biz gerekeni yaptık,seneti imzalattık rahat ol dediler.

Zorla kaçırılmak sureti ile darp edilmiş,hakaretlere uğramış ve ölüm ile tehdit edilerek zorla senet imzalatılmıştır bana.Beni bu derece mağdur eden şahısların tespiti ile haklarında gereken işlemlerin başlatılmasını ve bana zorla imzalatılan senedin geçerliliğinin olmadığına dair gerçeğin ortaya çıkarılmasını arz ve talep ediyorum.

SONUÇ VE İSTEM    :    Yukarıda arz ve izah etmiş olduğum üzere kim veya kimler olduğunu bilmediğim kişi ya da kişilerce darp edilmiş,ölüm ile tehdit edilmiş ve zorla açık senet imzalatılmıştır.Şahısların tespit edilerek bulunması ve haklarında gerekli işlemlerin başlatılmasını,bunun yanın da bana ya da ailemden herhangi bir kişinin başına gelebilecek her türlü olay ve kazadan da şahısların sorumlu olacağını  beyan eder, gerekli yasal işlemlerin yapılmasını tarafınızdan saygılarımla arz ve talep ederim. …./…../…….                                                             

 ŞİKAYET EDEN: ……………..

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi