Nitelikli Dolandırıcılık şikayet dilekçesi

Nitelikli Dolandırıcılık şikayeti

www.dilekceburada.com

 

BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

MÜŞTEKİ.  :  .......... T.C .....

ADRES        :

TEL              :

ŞÜPHELİ    :   

KONU          : NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK

 

AÇIKLAMALAR

1-     Şikâyetçi olduğum şahıs kendisi serbest ev kiralayan alim satimi yapan biridir. 1 ay once gunluk kiralik ev tutmak icin yine kendisine basvurdum kendisi bana………………….adresteki  odayi tuttum icinde esyasiyla 1 senelik olarak ben o evi tuttum , ve bana esya depozito ve 2 aylik kira bedeli olarak ……….. TL elden ödeme yaptim kendisine. Ben daha sonra bu sahisin bana evi vermeyecegini anladim ve tekrar oda kiraladigim yere gittim kapicinin teli ile sikayetci oldugum sahisi aradim lakin teli yuzume kapatti. daha sonra o evi baskalarina da kiraladığını öğrendim.

2-     Şahıs değişik sektörlerde (araç alım satımı,elektronik eşya gibi) şebeke halinde insanlardan para alıp sonra ortadan kaybolamaktadır..

 

NETİCE VE TALEP:Yukarıda anlattığım gerekçelerle, şahıstan şikayetçi olduğumu,bu sahisin  beni dolandırmak yolu ile mağdur ettikgi ve mağduriyetimin giderilmesi için şahsın bulunup benden aldıgi yaklasik …………..TL paramın bana geri verilmesi için şahıs Hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızdan arz ve talep ederim.   …./…../……

Saygılarımla                                                                                        

 

ŞİKAYETÇİ:  …………….


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi