İşyeri Devir Sözleşmesi Örneği

İşyeri Devir Sözleşmesi

İŞLETME DEVİR SÖZLEŞMESİ  HAKKINDA

Sahip olduğunuz bir market,bakkal veya başka bir işletmeyi devretmek istediğinizde, alıcı ile satıcı arasında düzenlenecek bir işyeri devir sözleşmesi örneği; aşağıdaki gibi düzenlenip karşılıklı imzalanabilir.

Sözleşmedeki alanları karşılıklı olarak doldurup, imzalayarak bu devir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer bir işyeri devir sözleşmesi örneğine de göz atabilir. Veya tüm sözleşme örnekleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 


DİLEKÇE BURADA

 

 

İŞYERİ DEVİR SÖZLEŞMESİ

 

 

Devir Edenler    :    Ad Soyad TC No    

Adres

 

Devir Alanlar      :    Ad Soyad TC No

Adres

 

Devir Bedeli       :

Biz devir eden adresindeki yukarıda gösterilen bedel karşılığında işletme hakkının tamamı ve içinde bulunan bilumum demirbaşları birlikte devir ve teslim ettik. Devir bedelini kendisinden nakten ve tamamen aldık. Başka bir alacağımız kalmadığını, beyan ve kabul ederiz.

 

 

DEVİR EDENLER  :

Ad Soyad                                    

İmza

 

Biz devir alan adresindeki yukarıda gösterilen bedel karşılığında işletme hakkının tamamı ve içinde bulunan bilumum demirbaşları ile birlikte devir ve teslim aldık. Devir bedelini nakten ve tamamen ödediğimizi, kendisine herhangi bir borcumuz kalmadığını, devir almış olduğumuz bu işletmenin devir edene ait olduğunu bildiğimizi, kendisinden hiçbir sahiplik belgesini talep etmeden sözleşmenin yapılmasını kabul ettiğimizi, beyan ve kabul ederiz.

 

.../.../...

 

DEVİR ALANLAR   : 

 

Ad Soyad                                                     

İmza

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi